• RAHU JA KOOSKÕLA ISEENDAGA

Herbazen

Looduskosmeetika sobib igat tüüpi nahale!

Meie tervis ja enesetunne on mõjutatud sellest, kuidas me enda eest hoolitseme. Nahk on keha suurim organ ja on väga oluline pöörata tähelepanu sellele, mida me endale peale määrime ning mis meie kehasse imendub.

"Hindan puhtast loodusest tooteid ja kasutasin nahaprobleemide kaotaja salvi peale sünnimärkide eemaldamise operatsiooni. Paranemine oli väga ilus ja kiire. Lisaks saab kasutada karedal nahal või mõnel probleemsel kohal. Väga rahul."

- Jessika

"Olen proovinud mõlemat toodet - nii kehakoorijat, kui ka "Nahaprobleemide kaotajat." Mõlemad tooted on võitnud suure koha minu südames. Kehakoorija teeb naha nii imeliselt pehmeks ning see lõhn, mis peale kasutamist nahale jääb on niii mõnus, lisaks sellele on nahk nagu beebil. :) Nahaprobleemide kaotaja aitab IMELISELT just tekkivate punnide osas. Kohe, kui mul tekib mõni punn, siis kasutan seda kreemi ja hommikuks on punnid põhimõtteliselt läinud. Lisaks olen ka kasutanud seda jalakreemina ja see on aidanud ka minu karedate taldade vastu! Imelised tooted ja ei jõua ära oodata juba tulevasi imelisi tooteid!"

- Merili

"Minu jaoks õhkuvad Herbazen kehakoorija ja nahaprobleemide kaotaja kreem puhtast loodusest ja võimalusest oma keha eest hoolitseda kõige puhtamal kujul. Kehakoorija kipub lisaks nahale ka hinge sametiselt särama panema, niivõrd mõnusa lõhnaga on see :) Nahaprobleemide kaotajat olen kasutanud talveperioodil ootamatult tekkivate karedate kohtade pehmendamiseks ja siiani oleme koos kreemiga kõik karedused pehmeks ja siidiseks tagasi saanud. Aitäh Herbazen!"

- Minna

"Olen pikemat aega kasutanud nahaprobleemide kaotaja salvi ja kiidan seda väga! Seda ei ole üldse vaja palju peale kanda, mistõttu jätkub seda kauaks ajaks. Olen seda kasutanud nii punnide kui ka haavade kiiremaks ravimiseks. Soovitan!"

- Sille

BRÄND SAI LOODUD TÄNU MINU SÕBRANNALE…

kellel on viimased 10+ aastat psoriaas olnud ja ta palus luua endale midagi looduslikku, sest kõik muu oli ta juba tulutult ära proovinud. Mulle see väljakutse meeldis ja panin kokku CURETIK salvi. Tema nägi tulemusi 1,5 nädalaga. Sealt saigi kogu Herbazen hoo sisse, et pakkuda võimalust looduse abil toetada organismi toimimist. Kõik tooted on sünteetikavabad, nahasõbralikud ja looduslikud. Looduslähedase joone hoidmiseks on ka kõik pakendid minimalistlikud, sest on kasutatud kõike ainult täpselt nii palju kui vaja.

Toodete loomisel on keskendutud holistilisele taimetarkusele, mis lähtub inimesest ja loodusest kui tervikust, kus keha, hing ja meel on omavahel seotud ning mõjutatud keskkonnas toimuvast.

Meie elu on seotud looduselementidega – Maa, Vesi, Tuli ja Õhk. Kõikides nendes elementides peitub tohutu jõud ja igale elemendile vastab kindel iidne taimetarkuse viis.

TULI – Jäär, Lõvi, Ambur
ÕHK –
Kaksikud, Kaalud, Veevalaja
MAA-
Sõnn, Neitsi, Kaljukits
VESI –
Vähk, Skorpion, Kalad

Julge kuulata oma keha ja toetada organismi just Eesti loodusega!

Mai-Liis Kivistik