4 nippi, kuidas valida kvaliteetset näorullikut

Näorullimine oli vanasti Hiinas vaid eliidile reserveeritud. Alguse sai see iluprotseduur 7. sajand. Väidetavalt on maiad ja Aafrika egiptlased seda kasutanud massaaži- ja meditatsioonivahendina juba üle 5000 aasta.

 

Näorullik

 

Nahahoolduse rullik on loodud poolvääriskivist ning on ka ilutööriist, mida kasutatakse näomassaažis. Toodet on olemas erinevatest kividest nt. jadeiit, ametüst, roosa kvarts jpt.

Herbazeni valikust leiad jadeiidist näorulliku. Hiina meditsiin viitab jadeiidile kui “taevakivile”. Teadaolevalt lõdvestab kivi närvisüsteemi ja aitab kaasa toksiinide eemaldamisele. Jadeiit on jaadi perekonda kuuluv kivi. Sümboliseerib küllust, armastust, truudust, noorust ja hea tervist. Kristall pole mitte ainult esteetiline, vaid suurt rolli mängib ka see, ta on katsudes jahe. Mõni entusiast hoiab rullikut suisa enne kasutamist üleöö külmkapis.

  • Päris kivi
Jälgi, et sinu rullik on päris poolvääriskivi mitte järgi tehtud ja värvaineid lisatud toode. Õige rullik on tavaliselt katsudes ka raske. 
  • Pehmendused
Samuti on oluline, et rullik ei kriuksuks, sest nii kaob võimalus meditatiivselt oma rullimise proseduure igapäevaselt sooritada. 
  • Värv
Päris jadeiit on looduslikult tumeroheline või heleroheline kivi, millel on looduslikud mustrid nagu valged keerised või mustad täpid. Kui rullikul pole seda värvi ega puudusi, on see võlts. Ükski poolvääriskivist rullik ei saa olla teisega identne.
  • Haprus 
Näorullik on kukkumisel kergesti purunev, võltsmarmor aga mitte.

 

Liitu ka meie kinnise näojooga FB grupiga SIIT. Seal jagame erinevaid nippe ja kogemuslugusid, kuidas igapäevane näorullimine nahka mõjutab. Koodiga "rullime" on sul võimalik soetada päris oma jadeiidist näorullik erihinnaga, kehib kuni 28.03. Kasuta võimalust SIIT.

 

Tagasiside:

"Olen neli päeva püüdlikult kaasa teinud. Varasemalt näo rullimisega kokku puutunud ei ole. Hetkel küll täiesti wau emotsioon. Minu sügav kurjusekorts otsmikul, on nende nelja päevaga palju , palju väiksemaks jäänud. Nägu on säravam ja nooruslikum. Suured tänud! 🥰" - Urve.