Koduste vahenditega näojooga spetsialistiks

Meil on pidevalt kiire ja tempo justkui vanemaks saades võtab aina tuure üles. Kõiki häid ja kasulikke hommiku- või õhturutiine ühte tegusasse päeva mahutada tundub üha keerukam. Ole mureta, lahendasime ühe harjumuse päevakavasse paneku peavalu. Näojooga tuleb appi!

 

Miks valida näojooga? 

Näojooga regulaarne praktiseerimine aitab tõestatult vananemise vastu, parandab naha struktuuri, kvaliteeti ja hoiab ära selle lõtvumise. Näolihased ei erine üldse ülejäänud kere lihastest. Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki igapäevaselt ei kasutata. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Kuna näo vananemine on osaliselt tingitud lihaste toonuse kadumisest, siis võib näojooga rutiinile pühendumisel muuta kogu nägu tugevamaks ja nooruslikumaks. Näoõli, piisav niisutus ja harjutused on ideaalne kooslus naha säravana hoidmisel.

Järjepidevus on edu võti, sest kindlasti ei toimu muutused üleöö. Alustuseks võiksid proovida harjutusi teha vähemalt 10 minutit päevas ja seda 3-4 kuud järjest. Kindlasti tee enda näost enne alustamist pildid ning jätka regulaarsete fotode tegemist. Nii on hea arengut jälgida. Kas oled valmis äratama tukkuvad lihased oma näos ja säilitama kortsuvaba naha?

 

näojooga kaardid

 

Kaardipakk 

Sinu ees on näojooga kaardipakk, mis teeb harjutuste sooritamise eriliselt lihtsaks. Pakist leiad 32 näojooga kaarti, mis selgitavad samm-sammult erinevaid harjutusi koos pildi ja juhendiga. 

Ideaalne viis harjutamiseks on võtta pakist üks kaart ja asetada see nähtavale kohale. Sobiv paik on näiteks külmik, arvutilaud, esikukapp - iga koht, millest sa möödud päeva jooksul mitu korda. Idee seisneb selles, et igakord, kui liigud sealt mööda, siis teed ka harjutuse ära. See omakorda tagab, et kordaksid harjutust mitu korda päevas lühikeste kordustega ning ise ei pea selle jaoks eraldi aega leidma. Järgmisel päeval vahetad kaardi uue vastu. Kuu möödudes segad paki läbi ja lähebki uus ring. Segamine ja vahetamine tagab selle, et lihased ei harjuks liialt ära. 

Pea meeles, et näojooga jaoks pole keegi liiga noor või vana ning sugu ei mängi rolli!

Selle kaardipakiga saad endale personaalse näojooga treeneri, kes harjutab sinuga just siis ja täpselt seal, kus sina selleks kõige enam valmis oled.