Hoolime emakesest Maast

Loodus on dirigent, kes mängib alati oma valitud muusikat. Meie tantsime tema pilli järgi ja mitte kunagi vastupidi. Loogiline on, et teadlik inimene jälgib enda tarbimisel ka rohelist jalajälge. Luues oma tooted taimedest on meile väga tähtis, et emakese Maa eest saaks samal ajal hoolt kantud. 

Herbazeni tooted on üldjuhul pakendatud klaasist purkidesse, mis on head keskkonnale, sest neid saab ümber töödelda. Kuna valgus ja soojus tavaliselt kahjustavad õli, siis oleme valinud pakendiks peamiselt tumeda klaasi, mis kaitseb purgi sisu väliste mõjude eest. 

Juba enne esimese salvi loomist oli meil teada eesmärk - hoiduda toodete ülepakendamisest. Kui mõelda mõne teise valdkonna peale, siis miks on hambapastal või küünlal karp? Jah, see pannakse juurde, sest nii saab mahutada rohkem infot peale ja võib-olla ka disaini rõhutada. Kas see kõik on aga päriselt vajalik!?  Enamasti visatakse pakend nagunii peale avamist koheselt prügikasti.

Me ei pakenda otsemüügil ühtegi oma toodet karpi. Purk tuleb otse ja ainult purgi kujul. Meie disain on ilma karbitagi ilus :)

 

 

Pärast e-poest ostu sooritamist jõuab tellimus sinuni postiteel lainepapist karbis, mida on lihtne nt. ära kütta või taaskasutada kuivatatud ravimtaimede hoiustamiseks. 

Kasutatud purgid saad meile messidel või üritustel tagastada ning järgmiselt ostult ootab sind soodustus. Tagasitoodud purgi saame võtta uuesti tootmisesse. Nii tekib vähem prügi.

Aitäh, et oled meiega, hoolid iseendast ja emakesest Maast!