Kuidas kõige lihtsamalt ja mugavamalt meiki eemaldada?

Keskkonnal, kahjulikel ainetel, stressil, toitumisel ja elustiilil on meie naha enesetundele ja meile tervikuna suur mõju. Sõna "näoõli" ehmatab kindlasti paljud inimesed ära, sest meie nahk on juba niigi rasune. Siinkohal tuleb mängu sarnasuse printsiip.

Olles aastaid kasutanud õli oma näonaha hoolduses ning õppides juurde taimemaailma võlusid, laulis süda koheselt, et taimed tuleb kindlasti lisada õli sisse. Nii on toime kordades tugevam ning keha rõõmsam. 

 

 

Clensik on esimene Eesti väetaimega meigieemaldusõli. Vatitupsuga näole kantuna eemaldab see õli meigiosakesed jumestuskreemist kuni silmavärvini. Tuleb muidugi meeles hoida, et hea on vatt eelnevalt märjaks teha. Kõige mõnusam on veel see, et näonahale ei ole vaja enam mitte midagi muud kanda. Õli niisutab kreemi asemel. Minimalistlikum, tervislikum ja looduslähedasem eluviis. Eriti lihtne on nii reisida, sest midagi lisaks ei ole vaja ja pudel on 100ml.

Tihti uuritakse, miks olen valinud toodetesse esimese pressi oliiviõli. Lihtne põhjus on see, et oliiviõli on kasutatud juba väga ammusest ajast ehk on jõutud palju uurida tema mõju. Juba Vana-Kreeka arst, Hippokrates, nimetas oliiviõli rohkem kui 60 ravitoimet omavaks imeaineks. Oliiviõli ja selles sisalduv e-vitamiin on tuntud naha pinguldaja ja trimmija. Antioksüdandid stimuleerivad ja taastavad rakke, nii et tulemuseks on tervem ja nooruslikum nahk. Oliiviõli on ka, vastupidiselt arvamustele, rasuse naha tasakaalustaja, sest rahustab rasunäärmeid ja tasakaalustab rasueritust.

 

 

Angervaks on väge täis naistetaim. Tugevdab, rahustab ja parandab haavu. Pärsib põletikke ja on antibakteriaalse toimega, mistõttu soodustab naha paranemist, taastumist ja tugevnemist. Kasutatakse tundlikule nahale tänu pehmele toniseerivale efektile, aga sobib kõigile. Leevendab ka naha kihelust ja punetust. Toetab naha uuenemise protsesse ning taastab ph tasakaalu.

Ravimtaime ei tasu kuidagi karta või mõelda, et tegemist on ainult arstimiga. Ravimtaim on elusorganism, millel on aegade jooksul välja arenenud ained, mis mõjutavad inimorganismi positiivsel viisil (Paju ja Tamkivi, 1992). Meid ümbritseb see, mida eluks vajame :)