Mis imevidin see näorullik siis ikkagi on?

Roheline jadeiidist nahahoolduse rullik on loodud poolvääriskivist ning on ka ilutööriist, mida kasutatakse näomassaažis. Jadeiit on jaadi perekonda kuuluv kivi. Sümboliseerib küllust, armastust, truudust, noorust ja hea tervist. Kristall pole mitte ainult esteetiline, vaid suurt rolli mängib ka see, ta on katsudes jahe. Mõni entusiast hoiab rullikut suisa külmkapis.

Külma aistingu tekitamist koos surve avaldamisega just näopiirkonnas on kasutatud tõhusalt sajandeid. Põhjus on väga lihtne: külm piirab verevoolu antud piirkonnas ja surve paneb lümfivedeliku liikuma lümfisõlmedesse, mis omakorda filtreerivad kehas olevaid toksiine. Rullikuga tehtav näomassaaž lõdvestab lihaseid ja vähendab kortse.

Jadeiidist rulliku kasu on vereringe ja lümfisüsteemi parandamine, et näha välja veel säravam, elastsema nahaga ja nautida elu ilma turseteta ükskõik millises näoosas. Rullik muudab igapäevase nahahoolduse veel mugavamaks, sest näopalsami või -õli pealekandmisel saad suunata õige koguse just sinna, kus kõige enam seda on vaja. 

 

 

Kuidas kasutada?

Suur rullikuots sobib hästi näole ja kaelale ning väike rullikuots sobib silmade ümbrusesse. Rullik on eriliselt hea kinnitusega, mis tagab helivaba rullimiskogemuse. Alusta alati rullimist kaelapiirkonnast suunaga üles poole. Rullides läbi erinevad piirkonnad tee mõtteliselt nägu keskelt pooleks ja rulli alati suunaga keskelt äärte suunas. 

Sobib nii hommikul kui õhtul eelnevalt puhastatud nahale kreemi või õli pealekandmiseks, toetab nende imendumist ja intensiivistab toimet. Puhasta alati rullik peale kasutamist. Rulli korraga 5-10minutit.

 

Sõbrapäeva pakkumine

Soeta SIIT. Kuni 14.02 on veel eriti tore pakkumine käimas :)