Nägu trimmi: 7 päevaga kortsuvabam elu

Igapäevase näojooga praktiseerimise korral aitab see tõestatult vananemise vastu, parandab nahastruktuuri, naha kvaliteeti ja hoiab ära lõtvumise. Näojooga on jada erinevaid harjutusi, mis lubavad sinu näole teha seda, mida jooga suudab teha kere jaoks - lõdvestada ja toniseerida lihaseid. Kas üks kulm juba kerkis seda lugedes?

Näolihased ei erine üldse ülejäänud kere lihastest. Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki igapäevaselt ei kasutata. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Näojoogat saab mugavalt teha kodus ja endale sobival ajal. Järjepidevus on edu võti ja üleöö kindlasti muutuseid ei toimi. Alustuseks võiksid proovida 5 kuud järjest igapäevaselt vähemalt 30minutit päevas teha harjutusi. 

 

näojooga

Foto: Triin Maasik

 

Näolihaste lõdvestamine, eriti seal piirkondades, kus me kipume automaatselt pinget hoidma nagu lõualuu, kulmud ja otsmik, aitab ennetada või elimineerida kortse. Kuna meie näolihased ei saa raskusi tõsta ega jooksulindile minna, siis näpuotsaga survet avaldades või teatud näoilmeid tehes toniseerid ja tugevdad olulisi lihaseid.

Näojooga ehk näoharjutused aitavad tugevdada konkreetseid lihaseid, et nahk oleks prink ja särav. Näojooga pole mitte ainult vähem invasiivne alternatiiv Botoxile ja teistele välistele abivahenditele, vaid see on ka tunduvalt soodsam viis. Selle asemel, et kulutada varandus iluoperatsioonidele või naha täitesüstidele, proovi veeta 30 minutit päevas näojoogaga. See on tervislikum ja mis kõige parem - päriselt toimib, kui regulaarselt harrastada!

Herbazen pani kokku 7päevase kursuse, mida jälgides võtad läbi erinevad näopiirkonnad ja nii saad ise endale sobiva näojooga seeria nädala lõpuks kokku panna. Lisainfo SIIT.