Tee ise: kodune rohejahu

Rohejahu on erinevatest taimedest tehtud pulber, mis on mõeldud organismi tugevdamiseks. See sobib nii smuuti, salati, supi kui ka endale meelepärase toidu lisandiks. Kodumaine supertoit!

Veel on aega minna korjama noori rohelisi taimi, mis pakatavad klorofüllist, vitamiinidest ja mineraalidest. Enne jaanipäeva korjatud taimed on eriti väekad, seda teadsid juba meie esivanemad. 

 

rohejahu

 

Kuidas teha rohejahu?

  1. Vali endale meelepärased rohelised lehed näiteks võilill, naat, kortsleht, põldosi, nõges jne. Valikut on õnneks palju. Korja alati päikselise ilmaga.
  2. Kuivatatud leht tõmbub kokku, sest vedelik aurustub rakust välja, seega varu suuremates kogustes.
  3. Ühe 0,5l purgi täitmiseks kulub umbes 1,5 poe paberkoti suurust täit taimi.
  4. Loputa oma valitud lehed ära ning pane kas taimekuivatisse või laota paberilehele õhukese kihina laiali.
  5. Lehed peavad olema krõmps kuivad ehk pudisema, kui peale vajutad, siis on õige aeg jahu teha.
  6. Kasuta jahu valmistamises kas köögikombaini või kohviveskit, siis saad imepeene puru. Vajadusel saad ka ainult oma sõrmi kasutada.

 

Herbazeni vaieldamatu lemmik on karulaugust tehtud rohejahu, kuid igasuguse rohejahu kasutamine aitab lisaks kõigele muule heale, vähendada ka soola tarbimist. 

 

 

Enne supertoidu kasutamist organism puhtaks

Juhul, kui organismi pole puhastatud, ei ole ka kasu hea ja parema söömisest, sest keha ei suuda vajalikku omistada. Tervisevalem: organismi puhastus, loovus, kohalolu on 7päevane virtuaalkursus, mille jooksul puhastame ära kõik energiakeskused ning selle tulemusena jõuad sügavamate taipamisteni iseendas. Terve nädala toetavad sind erinevad joogaseeriad, smuutid, värviteraapia ja hingamispraktikad. Loomulikult ei puudu ka taimevägi kui maagiline abiline. See on üks mõnus kogu organismi puhastamine ja selle juures ei pea end üldse näljutama. Nädala lõppedes tunned end energilisemalt ning sinu ainevahetus on kiirenenud! Alusta kergema enesetunde loomisega detox kuuri abiga SIIT.