Hoolime planeedist

Teadlik inimene jälgib oma tarbimisega rohelist jalajälge. Loodus on dirigent, kes mängib alati oma valitud muusikat. Meie tantsime tema pilli järgi ja mitte kunagi vastupidi. Meile on väga tähtis, et kannaksime hoolt planeedi eest, luues oma tooted taimedest.

Herbazeni tooted on üldjuhul pakendatud klaasist purkidesse, mis on head keskkonnale, sest neid saab ümber töödelda. Valgus ja soojus tavaliselt kahjustavad tootes sisalduvat õli, siis oleme valinud pakendiks peamiselt tumeda klaasi, mis kaitseb purgi sisu väliste tegurite eest. 

Juba enne esimese salvi loomist oli meil teada eesmärk - hoiduda toodete ülepakendamisest. Mõeldes mõne teise valdkonna peale, siis kahjuks toimub ülepakendamine. Karbile saab mahutada rohkem infot peale ja ka disaini rõhutada. Kas see kõik on aga päriselt vajalik!?  Enamasti visatakse pakend nagunii peale avamist koheselt prügikasti.

Herbazen ei pakenda otsemüügil ühtegi oma toodet karpi. Meie disain on ilma karbitagi ilus :)

 

Roheline jalajälg

 

Pärast e-poest ostu sooritamist jõuab tellimus sinuni posti teel lainepapist karbis, mida on lihtne nt. ära kütta või taaskasutada kuivatatud ravimtaimede hoiustamiseks. 

Kasutatud purgid saad meile messidel või üritustel tagastada ja järgmiselt ostult saad soodustuse. Tagasitoodud purgid võtame uuesti tootmisesse, mille tõttu tekib vähem prügi.

Aitäh, et hoolid iseendast ja meie planeedist!